Політика повернення коштів

Протягом 30-ти днів з моменту первинної активації акаунту, у разі відмови від послуг віртуального хостингу і VPS, незалежно від причини відмови, гарантується повне повернення коштів, за вирахуванням комісій платіжних систем.

Умови повернення грошей:

 1. Повернення грошей надається тільки за послуги віртуального хостингу та оренди віртуальних серверів (VPS). Повернення коштів за інші послуги не здійснюється.
 2. Повернення грошей здійснюється тільки за вперше замовлені послуги. Наприклад: якщо ви замовили послугу хостингу, після чого отримали повернення грошей і замовили у нас хостинг вдруге, то ви не зможете отримати назад гроші за друге замовлення.
 3. Запросити повернення грошей можна тільки протягом 30 днів після первинної активації хостинг-аккаунта або VPS. 
 4. Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісії платіжних систем.
 5. У разі платежів карткою VISA і MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якої було здійснено платіж. Після того, як ми повернемо платіж, гроші з’являються на картці протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу на те, що цей платіж не з’являється у виписках за карткою, а просто збільшується сума на картці. Такий тип повернення доступний тільки протягом 30 днів після оплати. 
 6. Гроші повертаються за тими самими реквізитами, з яких була здійснена оплата послуг.
 7. У разі якщо оплата була здійснена фізособою через відділення банку, то гроші можуть бути повернуті одним із таких способів:
  • На картку ПриватБанку. Для отримання грошей на картку ПриватБанку необхідно написати запит у техпідтримку і вказати номер картки та ПІБ одержувача.
  • Через систему ПриватМані. Для цього напишіть запит у техпідтримку і вкажіть ваше прізвище, ім’я, по батькові, область і місто, в якому ви хочете отримати гроші, номер мобільного телефону, на який буде надіслано пароль для отримання грошей. Гроші за таким переказом ви зможете отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку, під час отримання необхідно мати паспорт і пароль, який буде надіслано вам на мобільний телефон у вигляді SMS.
  • На дебетову картку будь-якого банку України. При цьому користувач повинен надати всі реквізити для відправки грошей на свою картку, а саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.
  • Іншим способом, який буде зручний для обох сторін.
 8. Для повернення грошей юридичним особам або СПД необхідно виконати інструкцію.
 9. Повернення оплати здійснюється протягом 10 днів з моменту подання заявки.
 10. Повернення оплати не здійснюється в разі порушення правил хостингу.
 11. Якщо під час оплати послуги було зареєстровано домен за акційною ціною, то під час повернення грошей буде вирахувано вартість доменного імені.
 12. Під час повернення віднімаються всі бонуси та знижки.